Клієнт:
MATRIX                            
Дата:
Серпень 2015                       
Локація:
готель «Чорне Море Бугаз»
У серпні 2015 року в готелі «Чорне Море Бугаз» відбулося грандіозне подія у світі перукарського мистецтва. Талантлива і амбіційна команда MATRIX Україна запросила 315 провідних стилістів і колористів з України, Вірменії та Грузії на MATRIX COLOR EXPEDITION.
Протягом двох днів гості експедиції змогли стати учасниками професійних майстер-класів, в тому числі від Дениса Ромбута, учасника команди MATRIX worldwide, та частиною неповторного шоу від Руслана та Євгенії Носач, корифеїв професії та ведучих технологів L’Oreal.
«Ми дуже пишаємося реалізацією цього проекту, особливістю якого була дуже складна логістика заходу, під час якого готель перетворився на великий салон з усіма необхідними атрибутами, де працювали з 20 моделями», — коментує управляючий партнер агентства Лена Кім.
Апофеозом грандіозного шоу стало дефіле «12 знаків зодіаку», яке довело, що можливості розвитку перукарського мистецтва безмежні.
Агентство PRoEVEnt надає послуги в сфері PR та MICE (маркетинг, стимулювання, конференції, заходи) вже понад 5 років. За цей час було проведено понад 100 заходів різного масштабу, від прес-заходів на 30 осіб до святкування 20-річчя одного з найбільших банків.
Клієнтами агентства є компанії-лідери своїх галузей: Alfa-Bank, OTP Bank, ПУМБ, L’Oreal Lux, Kimberly-Clark, Samsung, Shell, HP, Dell, Intel.